Проєкт «Для Профі»

МЕТА

Підсилити потенціал Державних центрів зайнятості та Центрів професійно-технічної освіти.

ДЛЯ ЧОГО?

Проєкт надає знання та інструменти співробітникам ДСЗ та ЦПТО, щоб вони покращували свої послуги та підтримували у професійній реінтеграції колишніх комбатантів та інших людей, які постраждали від війни.

Розроблений навчальний курс, який допомагає співробітникам центрів зайнятості більш ефективно підтримувати в працевлаштуванні колишніх комбатантів та інших людей, постраждалих від війни.

Розроблений навчальний курс, який допомагає співробітникам Центрів професійно-технічної освіти проводити ефективні заходи з перепідготовки колишніх комбатантів та інших людей, постраждалих від війни.

0 +

cпівробітників ДСЗ пройшли навчання

0 +

співробітників ЦПТО пройшли навчання

0

області України охоплено

ПРОДУКТИ ПРОЄКТУ «ДЛЯ ПРОФІ»

Навчальні посібники для учасників проєкту «Для Профі»

РЕКОМЕНДАЦІЇ

щодо комунікації та надання послуг із навчання колишніх комбатантів та інших осіб, які постраждали від війни

Методичний посібник для ЦПТО

РЕКОМЕНДАЦІЇ

щодо комунікації та надання послуг із працевлаштування колишнім комбатантам та іншим особам, які постраждали від війни

Методичний посібник для ЦЗ

Ми віримо, що проєкт «Для Профі» приніс користь, і це відчуваємо не лише ми, але й ті заради кого ми працюємо — люди, які постраждали від війни та потребують нашої професійної допомоги. Весь наш шлях ви можете проглянути в цьому відео.

ІСТОРІЇ УЧАСНИКІВ

Світлана Жовнір

Світлана Жовнір — учасниця проєкту «Для Профі», мета якого допомогти у професійному розвитку співробітникам центрів зайнятості та професійно-технічної освіти.

Світлана працює у відділі активної підтримки безробітних в Рівненському центрі зайнятості. Вона навчає клієнтів структурувати свої знання, а також робить все, щоб вони повірили в себе та опанували нові навички.

Цих принципів Світлана дотримується й у своєму професійному житті.


Найбільше користі Світлана отримала під час тренінгу, де розповідали про комунікацію з колишніми комбатантами та іншими постраждалими від війни. Вона дізналась, як працювати з людьми у важких психоемоційних станах та в цілому підсилила свої навички, потрібні для її роботи.

Михайло Кузьменко

Михайло Кузьменко працює з людьми майже 13 років у сфері освіти. Це вища, фахова передвища та професійно-технічна освіта. Зараз він організовує навчально-виробничий процес у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Також він викладає різні предмети, зокрема, навчає керувати дронами. На лекціях часто спілкується як з колишніми військовими, так і з тими, хто досі на війні.

Тому, коли запропонували взяти участь в проєкті «Для Профі», він з охотою погодився.

Найбільш корисним для мене став тренінг щодо професійної реінтеграції колишніх учасників бойових дій та інших людей, які постраждали через повномасштабну війну. Адже дуже важливо розуміти, як побудувати навчальний процес для людей з різнимдосвідом, — ділиться Михайло.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі 

Прокрутить вверх